9°C

Погода у Лозовій

Дощ

Вологість: 83%

Вітер: 35.40 km/h

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ЛОЗОВА» заснована рішенням Лозівської міської ради № 84 від 24 грудня 1998 року. З 2002 року, отримавши ліцензію і право на користування каналами мовлення, ТРК «Лозова» є суб’єктом інформаційної діяльності. Її робота направлена на оприлюднення відомостей про діяльність органів місцевого самоврядування, життя в місті, а також на реалізацію свободи слова, прав громадян на отримання повної достовірної та оперативної інформації про події в місті, районі, вільне обговорення суспільно значущих питань.

ТРК «Лозова» діє на підставі Законів України «Про інформацію», «Про телебачення і радіомовлення» відповідно до Закону України «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації», Закону України «Про державну підтримку та соціальний захист журналістів».

Програми виробництва ТРК «Лозова» транслюються двічі на тиждень на 1 проводовому радіо (УР-1). Паралельно, з такою ж періодичністю, створюються інформаційні телепередачі «Лозівська панорама». Радіопрограмами ТРК «Лозова» охоплено більше 11 тисяч родин (стільки радіоточок нараховується по місту і району), телепрограмами - 23 тисячі сімей центральної частини міста і південно-західного житлового масиву. Це складає приблизно 85 % населення Лозової. Основне завдання, яке щороку ставиться перед ТРК «Лозова» - задоволення інформаційних, культурних, освітніх, професійних та інших потреб громадян шляхом їх інформування про життя міста, його проблематику, соціально-економічну ситуацію в місті, діяльність органів місцевого самоврядування, зокрема роботу Лозівської міської ради, донесення її рішень до населення, обґрунтування їх, виказування власних поглядів депутатами, їх думок, позицій; роботу апарату виконавчого комітету міської ради, його управлінь, відділів і служб.

Місцезнаходження ТРК «Лозова»: 64600, м. Лозова, вул. Орджонікідзе,1

Директор - . тел. 2-30-83

Відомості про структуру власності на 31 грудня 2017 року


Назва підприємства:  Телерадіокомпанія “Вектор” у формі товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ ТРК “Вектор”)

зареєстрована в реєстрі операторів, провайдерів телекомунікацій 28.09.2006 р. згідно з рішенням НКРЗ № 384. Телерадіокомпанія керується у своїй діяльності Конституцією України, а також Законами України “Про телебачення і радіомовлення”, “Про рекламу” та іншими законодавчими актами, Статутом, Установчим договором, а також внутрішніми правилами, регламентами та іншими локальними нормативними актами.

Дата заснування:  липень 1996 року

Юридична адреса: 64602, Харківська обл., м. Лозова, вул.Комінтерну, буд.2

Фактична адреса: 64602, Харківська обл., м. Лозова, вул.М.Грушевського, буд.2 та мікрорайон 4, буд. 72

Поштова адреса:  64602, Харківська обл., м. Лозова, а/с 25

Телефон:  (05745) 5-11-30, 050-34-34-593

Факс:  (05745) 5-11-18

Електронна пошта:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Веб - сайт:  https://vektor-plus.com

Пункти прийому Абонентів:

м-н 4 буд. 72 — Пн, Вт, Ср, Чт, Пт — з 7:30 до 18:00;

                            Сб — з 8.00 до 13:00, Нд – вихідний

вул.М.Грушевського, буд.2 — Пн, Вт, Ср, Чт, Пт — з 8:00 до 17:00

                                                      (перерва з 12:00 до 13:00)

                                                      Сб , Нд – вихідні

Керівник підприємства:  Директор Ткачук Ігор Володимирович

Час прийому: Понеділок — з 10:00 до 11:00 (вул.М.Грушевського, буд.2)

Характеристика заслуг та здобутків: ТОВ ТРК “Вектор” існує більше 20 років. На сьогодні ТОВ ТРК “Вектор” є телекомунікаційним провайдером, який надає сучасні телекомунікаційні послуги: аналогове, цифрове, HD-  телебачення, високошвидкісний доступ до Інтернету . Телекомунікаційна мережа ТОВ ТРК «Вектор» охоплює місто Лозова, смт.Краснопавлівка, сел.Панютине, с.Домаха.

Створено власний телеканал, на якому транслюються міські новини, серіали, дитячі програми, передачі власного виробництва про видатних і талановитих людей міста та району. Підприємство надає широкий спектр рекламних послуг. Підприємство неодноразово було відзначено за досягнення у сфері інформаційних послуг. Серед нагород:

  • Почесні грамоти від Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за значний внесок у розвиток кабельного телебачення України. Почесні грамоти та подяка від Харківської обласної державної адміністрації за внесок у розбудову інформаційного простору Харківщини.
  • Подяка і почесні грамоти від Лозівської міської ради.
  • Диплом, медаль та золотий знак Лідера зв'язку та інформатизації України за високі здобутки та вагомий внесок у розвиток інформаційного простору України.

Телерадіокомпанія «Сігма» це сучасне потужне місцеве медіа. «Сігма» збирає та аналізує інформацію длятелеефіру, сайту і соціальних мереж.

Телеканал «Сігма» здійснює цілодобове ефірне мовлення у радіусі 60 км. Сигнал приймають у місті Лозова і Лозівському районі, а також на Близнюківщині. Частково ми охоплюємо ефірним мовленням Сахновщинський, Первомайський, Барвінківський та Юріївський райони. Потенційна аудиторія становить близько 350 тисяч глядачів. Вперше в ефір ТРК «Сігма» вийшла у травні 1993 року.

Сайт «Сігми» www.sigmatv.net.ua – платформа місцевих нових, творчих та інтерактивних проектів, майданчик для обговорення громадою суспільноважливих тем. Це 1 500 переглядів однієї новини і 1 700 000 переглядів контенту на рік.

ПроектиТРК «Сігма» – 18 інформаційних, аналітичних, культорологічних, спортивних, дитячих, розважальних, історичних програм.

Колектив ТРК «Сігма» – професіонали, які мають або здобувають профільну освіту, постійно підвищують свій професійний рівень на виставка, тренінгах, освітніх програмах в Україні та за її межами.

ВідзнакиТРК «Сігма» тричі переможець «Слобожанської хвилі»,фіналісти і призери українських і міжнародних конкурсів та фестивалів«Честь професії»,«Дитятко», «Кришталеві джерела», «Золота осінь Славутича», «Прес-весна на Дніпрових схилах», «Відновлення мого місця проживання», «Світ спорту».

Контакти: адреса – місто Лозова, мікрорайон 9, будинок 3/1; телефони: (05745) 2-50-49, 0503433440, 0503433446; електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Директор – Скрипник Анна Ярославівна т: (05745) 2-50-49, 0503433448

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
ВГОРУ