Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P2110449

Сьогодні, 30 листопада, особовий склад 46-го окремого штурмового батальйону «Донбас» 54 окремої механізованої бригади імені гетьмана Івана Мазепи прибув з зони проведення операції об’єднаних сил відпочити та покращити свою боєздатність. Нагадаємо, чотири роки тому він оселився на території колишньої військової частини на Авилівці. З поверненням батальйону у другу домівку, комбата Вячеслава Власенка вітав Лозівський міський голова Сергій Зеленський. Мер передав слова вітання та подяки бійцям. Цього року урочисто привітати їх на площі не вдалося, у зв’язку з карантинними заходами введеними через всесвітню пандемію.

  • - Ми раді вітати наших захисників у Лозовій! Від усієї громади дякуємо Вам, Вячеславе Вікторовичу та усьому особовому складу батальйону за те, що мужньо захищаєте нашу державу на сході України, - сказав міський голова Сергій Зеленський. - Завдяки вам ми відчуваємо себе захищеними й живемо під мирним небом. Відпочивайте й набирайтеся сил, пам’ятайте – ви завжди можете розраховувати на нашу підтримку й допомогу. Ви багато робите, як для держави, так і для нашої громади – від вас надходять податки, які ми спрямовуємо на розвиток різних галузей.

Вячеслав Власенко у свою чергу дякував за теплий прийом: «Лозова дійсно стала для нас другим домом. Кожного разу ми повертаємося після важкої служби з передової в комфортні умови, які ви допомагаєте нам створювати».

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ