Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

259507477 3178030819096637 8575055729217099608 nУ День Гідності та Свободи, 21 листопада, голова Лозівської громади Сергій Зеленський та голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко поклали квіти до пам’ятних знаків загиблим воїнам АТО.

«Українська спільнота вшановує Героїв Небесної Сотні та усіх українських вояків, які захищають нашу державу  на сході України.  Усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі», – зазначив Сергій Зеленський.

«Для кожного з нас це не просто свято – це символ мужності, незламності духу і патріотизму українського народу. Випробування, що випали на долю нашої країни, зробили її міцнішою. Подвиги земляків, які сміливо та завзято відстояли право вибору, показали якою може бути любов до рідної землі»,  – сказала Тетяна Єгорова-Луценко.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ