Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

20190131 10031811 січня 2019 року Європейський інвестиційний банк за результатами проведення комплексної оцінки Проекту з реконструкції системи теплопостачання міста Лозова, прийняв рішення про можливість виділення позики у розмірі майже 14 мільйонів євро на його фінансування.

У своєму листі Банк (ЄІБ) звернув увагу, що передумовою першої вибірки коштів є виконання відповідних умов, визначених Фінансовою угодою. З цього приводу під головуванням Лозівського міського голови Сергія Зеленського пройшла нарада на якій поставлені конкретні задачі спрямовані на ефективну реалізацію проекту та виконання передумов висунутих Європейським інвестиційним банком.
Реалізація проекту дасть можливість зменшити споживання основних виробничих ресурсів (природного газу та електроенергії), а також підвищити екологічність виробництва та покращити навколишнє середовище. Проектом передбачено модернізацію 57% потужностей існуючої системи централізованого теплопостачання міста Лозова. У рамках його реалізації збудують шість нових повністю автоматизованих котелень, які розташують ближче до місця проживання кінцевих споживачів. Також передбачається будівництво газопроводу і мережі водопостачання та часткова заміна труб центрального опалення.

Долучайтеся до нашого каналу в Telegram

 Лозову відвідала іноземна делегація з питання модернізації системи теплопопостачання міста

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ