Важливе повідомлення

Бегущая строка

Технічну воду розвозитимуть за графіком: +++ 10:00-12:00 – М-н 3 буд. 38 (АТБ) +++ 12:00-13:00 – М-н 2 буд. 72 +++ 13:00-15:00 – М-н 4 буд. 43 +++ 15:00-17:00 – М-н 9 буд. 6 (кафе Шанс) +++ 17:00-18:00 – М-н 5 буд. 9 +++ 10:00-18:00 – Вул. Перемоги, магазин «Посад»

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

IMG 1762

В Орільському старостинсьоку окрузі, 12 січня, зібрали термінову нараду, де обговорили подальші шляхи щодо функціонування закладів житлово-комунального господарства, освіти, культури, медицини, соціальної сфери, земельні питання. Лозівський міський голова Сергій Зеленський зустрівся з активом старокругу – керівниками підприємств, установ та організацій.

Керівник орільського комунального підприємства доповів про критичну ситуацію, яка склалася на підприємстві. Спеціалісти міської ради поінформували про стан справ у закладах освіти та культури. Наголосили на необхідності ремонтів шкіл, дитсадків, клубів та бібліотек.

Розглянули питання медичного обслуговування та надання послуг у соціальній сфері, роботи пожежної охорони. Говорили про подальші перспективи розвитку старокругу.

  • - Я закликаю згуртуватися усіх орільчан, особливо сподіваюся на підтримку активу. Разом ми знайдемо шляхи виходу з критичних ситуацій, які склалися у різних сферах життєдіяльності старостинського округу, - сказав міський голова Сергій Зеленський. Також очільник тергромади додав, що мова про закриття закладів освіти чи культурі не йде, але треба бути готовими до їх оптимізації. Не раціонально опалювати приміщення, де використовується лише 20 м 2 від загальної площі. Всі об’єкти інфраструктури для бюджету громади утримувати важко, тому треба розставляти пріоритети й дбати про комфортне проживання людей.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ