Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

156653749 2634577656762957 4109816743357899687 n 1«Харківводоканал» 3 березня повідомив про ліквідацію пориву на водогоні «Краснопавлівка-Лозова», однак 4 березня виявили нові аварійні ділянки – теж у районі залізниці. Оскільки уражень труби багато, вирішили її санувати. У стару трубу діаметром 800 міліметрів мають протягнути нову вужчу.  Попередньо, санацію планують провести на ділянці довжиною у понад 100 метрів.

Лозівська міська рада, «Лозоваводосервіс» сприятиме «Харківводоканалу», щоб лозівчани якомога швидше були з водою цілодобово, – про це повідомив Лозівський міський голова Сергій Зеленський. Керівник подякував генеральному директору КП «Харківводоканал» Віталію Панову за те, що ремонтні бригади працюють цілодобово задля вирішення проблеми водозабезпечення Лозової. 

На місці аварії задіяли майже 30 працівників та 4 одиниці спецтехніки «Харківводоканалу» і «Лозоваводосервісу». Комунальники розривають доступи до водогону з обох боків залізничних колій, щоб згодом прокласти нову трубу. З одного боку залізниці працюють фахівці «Харківводоканалу», з іншого – «Лозоваводосервісу». Нові труби має надати «Харківводоканал». Його спеціалісти прораховують точний діаметр відповідно до тиску в мережах, тоді забезпечать матеріали. Комунальники планують продовжувати працювати вночі.

Ліквідацію аварії водогону під коліями узгодили із залізничниками. У ремонтних роботах беруть участь директор КВ «Дніпро» КП «Харківводоканал» Максим Панченко, директор «Лозоваводосервісу» Володимир Кириченко та Денис Петренко, заступник Лозівського міського голови з питань ЖКГ.

Станом на 4 березня Лозова знову залишається без вечірнього включення води. Підвіз технічної води у місті організували з 16 до 20 години. Містянам з особливими потребами запастия водою допомагають соціальні працівники.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ