Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

voda 1Відключення води у Лозовій сталося через аварію, пояснюють комунальники. У них вийшла з ладу автоматична система управління насосним обладнанням, яку встановили 12 років тому: “Витрачено на неї було 200 тисяч гривень, проте вона окупилася більш ніж у п’ять разів. Більше мільйона гривень ми зекономили на ній, - говорить головний енергетик ДП “Лозоваводосервіс” Віра Грищенко, - через те, що система вийшла із ладу, ми зараз працюємо в ручному режимі, це дуже важко і незручно”.

  Складність у тому, що тепер необхідно вручну вирівнювати тиск у водомережах, пояснює головний енергетик і додає - що саме сталося зі станцією мають розібратися фахівці із заводу-виробника. Демонтаж обладнання лозівські водяники проведуть під час планового відключення води, інформує керівник ДП “Лозоваводосервіс” Володимир Кириченко: “Нам надійшов лист-попередження від КП “Харківводоканал”. Там зазначається, що у зв’язку з проведенням планових ремонтних робіт на магістральних водогонах КВ “Дніпро”, з 8:00 29 серпня до 22:00 30 серпня буде повністю припинене водопостачання міста Лозова, селища Панютине та села Домаха. Тому прошу наших абонентів запастися необхідною кількістю води на ці майже два дні. Якщо виникне необхідність і будуть заявки від мешканців, ми готові організувати підвіз технічної води”.

  Під час відключення води лозівські водяники проведуть ревізію і заміну мереж по місту, інформує затупник міського голови Валерій Крикун. До робіт залучать одразу три бригади працівників. Якщо з роботами впораються раніше, то одразу відновлять водопостачання за рахунок 12 тисяч кубів запасів води в резервуарах.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ