Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

IMG 9165

В останню путь захисника України  командира стрілецької роти 124 батальйону 113 бригади Територіальної оборони Романа Животовського провели сьогодні, 23 вересня.  Загинув 37-річний офіцер 19 вересня  поблизу Олександрівки Ізюмського району,  виконуючи бойове завдання по відбиттю збройної агресії з боку російської федерації. Воїн підірвався на мінно-вибуховому пристрої та отримав поранення несумісні з життям. У Романа залишилися батьки та брат.  

Попрощатися з земляком до скверу Шевченка прийшли  керівники міста та району, бойові побратими, рідні, близькі, друзі, лозівчани... 

До присутніх звернувся Лозівський міський голова Сергій Зеленський: “В останню путь разом з вами ми проводжаємо славного сина нашої держави, славного воїна,  брата, друга... Його смерть -  велика втрата для Лозівщини й усієї України. Роман Животовський  загинув заради нас з вами, він наближав перемогу, бив російсього окупанта, звільняв захоплені землі.  Ми вічно пам’ятатимемо тебе, Романе,  твій героїчний подвиг! Слава Україні та її Героям!” 

За загиблим українським воїном відслужили панахиду. 

Роман Животовський випускник 8 школи міста Лозова. Вчителі його згадують успішним у навчанні та активним у житті школи юнаком. Роман захоплювався спортом та був майстерним футболістом.  Військову справу опанував в Академії Внутрішніх військ МВС України. У дні повномасштабного вторгнення пішов на фронт. Подвиг лозівського Героя назавжди залишиться у пам’яті вдячних нащадків, як взірець мужності, героїзму, невичерпного патріотизму та відданості військовій присязі.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ