Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

144592948 2074540849352526 4199970316609213913 n

«Угорська екуменічна служба» передала Лозівській громаді два сучасні апарати штучної вентиляції легень. Їх придбали за кошти угорського уряду. Вартість обладнання – 5 мільйонів гривень.

Нові німецькі апарати отримають стаціонари №1 та №2 Лозівського територіального медичного об’єднання для реанімаційної допомоги хворим, зокрема, інфікованим COVID-19. 

Як пояснив заступник директора Лозівського ТМО Володимир Сергієнко, це ШВЛ високого класу.  У Лозівських лікарнях наразі таких 4, всього апаратів штучної вентиляції легень – 16.

Обладнання почнуть використовувати після того, як його введуть в експлуатацію представники виробника – для збереження гарантійних зобов’язань, – пояснила координатор «Угорської екуменічної служби» Наталія Назаренко.

За угорською програмою гуманітарної допомоги Україна отримала 50 ШВЛ, з них 5 передали медичним закладам Харківщини.

Це вже не перша благодійна допомога від Угорщини Лозівщині. Раніше підтримку надавали для облаштування тимчасового житла переселенців з Донбасу на вулиці Інженерній.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ