Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P2000338

Завдяки зусиллям Лозівського міського голови Сергія Зеленського опорні навчальні заклади Лозівської ОТГ отримали два шкільні автобуси. Закріпили їх за Лозівським ліцеєм № 1, куди підвозитимуть дітей з сіл Нова Іванівка та Миколаївка та Панютинським ліцеєм, сюди здійснюватимуть підвіз учнів на навчання аж з 9-ти сіл Лозівської ОТГ. Мер переконаний, по відремонтованих дорогах та новими транспортними засобами, діти доїжджатимуть до школи вчасно й безпечено. Наразі міським головою Сергієм Зеленським вирішується питання про отримання ще одного шкільного автобусу.

Шкільні автобуси закуплені за державні кошти у співфінансування з бюджетом Лозівської міської ОТГ.  Загальна вартість двох автобусів 4.2 мільйона гривень. Утримуватимуть їх за рахунок Управління освіти, молоді та спорту міської ради. 

- Ми вперше отримали шкільні автобуси, які пристосовані для підвозу дітей з особливим освітніми потребами, - поінформував заступник начальника Управління освіти, молоді та спорту Володимир Музика. - Рух автобусів буде організовано згідно розкладу навчання дітей. На сьогоднішній день вже є практика, де ми організовуємо декілька рейсів шкільного автобусу – спочатку для учнів молодших класів, пізніше – для старшокласників.

На сьогодні по Лозівській ОТГ розроблено 19 маршрутів для підвозу дітей - це автотранспорт комунальних підприємств та перевізників. З нового навчального року до роботи стануть нові спеціалізовані автобуси. 

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ