Важливе повідомлення

Бегущая строка

Шановні відвідувачі сайту! Інформуємо Вас, що протягом місяця заплановано запуск оновленого сайту міської ради! Більш детальна інформація буде розміщена згодом!

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

photo 2023 01 26 13 43 21

Про результати діяльності за попередній рік та перспективні плани роботи на поточний - 2023,  директор КП “Теплоенерго”  Сергій Малишев доповів Лозівському міському голові Сергію Зеленському.
Голова Лозівської громади відзначив роботу підприємства. Зауважив, що не дивлячись на фінансові проблеми – не погашену різницю у тарифах й недоплату населення, та проблеми, які виникли під час війни – пошкодження об’єктів КП “Теплоенерго”  у наслідок ракетних обстрілів та перебої з подачею електроенергії, підприємством вживаються усі заходи для збереження мереж та подачі тепла  у квартири містян. Подякував керівнику за роботу у такі нелегкі для усієї держави часи.   

Згідно проведених розрахунків,  обсяг заборгованості з різниці в тарифах на послуги з постачання теплової енергії складає понад 62 мільйона гривень, поінформував  Сергій Малишев.  На даний час підприємство не отримало ці кошти для погашення заборгованості за природний газ перед ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг».
  У 2022 році заборгованість за послугу з постачання теплової енергії досягла найбільшого рівня за попередні роки. Станом на 1 квітня борг споживачів теплової енергії (категорія інші) склав  9,3 мільйона гривень.  Завдяки вжитим заходам, працівниками абонентського відділу на початок нового опалювального сезону заборгованість вдалося зменшити майже на 4,5 мільйона гривень. Заборгованість населення за усі роки, станом на січень 2023 року, складає 155,38 мільйона гривень.
Внаслідок військової агресії російської федерації від вибухових хвиль під час ракетних обстрілів пошкоджено 10 об’єктів «Теплоенерго».  Завдяки виділеним коштам з міського бюджету  – 1.6 мільйона гривень та обласного – 3.1 мільйона, проведені роботи з відновлення пошкоджених об’єктів, у тому числі найбільшої котельні міста.  Це дало змогу своєчасно провести роботи з підготовки до опалювального періоду та розпочати його.
  Для забезпечення електроживлення, під час довготривалих відключень, підприємство забезпечене автономними джерелами живлення, але у не достатній кількості, зауважив Сергій Малишев.  Потреба у генераторах залишається.
  Наразі над цим питанням працюють в Управлінні житлово-комунального господарства, кошти на їх закупівлю виділені депутатами на останній сесії міської ради.
Проблемним питанням є зношеність обладнання котелень та теплових мереж. Не дивлячись на воєнний стан в Україні, КП «Теплоенерго» не зупиняє реалізацію Проекту «Модернізація систем теплопостачання в м. Лозова», інформує керівник підприємства.
 Так, в 2022 році укладений та вже набув чинності контракт на реконструкцію котельні ТРП-10 на 6-му мікрорайоні, поінформував Сергій Малишев.  На завершальній стадії знаходяться підготовка тендерних документацій по двом компонентам Проекту, що залишилися: «Будівництво та реконструкція 5-ти котелень і будівництво газових мереж» та «Реконструкція мереж централізованого теплопостачання та реконструкція водопровідних мереж». В 2023 році по цим компонентам планується провести відповідні тендерні процедури та укласти контракти.
  Керівник поінформував по перспективні плани  КП «Теплоенерго» на 2023 рік. Підприємство змінюватиме: трубопроводи теплових мереж, насосне обладнання котелень, запірну арматуру. Ремонтуватиме теплову ізоляцію трубопроводів. Готуватиметься  до опалювального періоду 2023-2024 років. Вживатиме заходів зі зменшення споживання паливно-енергетичних ресурсів. Продовжить роботи по стягненню заборгованості з споживачів, які несвоєчасно сплачують за теплову енергію та послугу з постачання теплової енергії.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ