Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

87

Шановні тренери та ветерани спорту Лозівщини! Вітаю вас з професійним святом - Днем тренера!

Сьогодні, 19 липня, ми вшановуємо людей, які захоплюють своєю майстерністю, силою волі, ентузіазмом, наполегливістю та прагненням до поставленої мети – тренерів спортивних шкіл Лозівщини. За кожним новим спортивним досягненням й рекордом стоїть ваш професіоналізм, любов до обраної справи, людська, а часом батьківська участь у долі ваших вихованців. Ви прославляєте Лозівську громаду на всіх рівнях спортивних змагань й ми пишаємося професійними перемогами наших земляків.

Бажаю вам, шановні тренери, гідних і вдячних вихованців, творчого натхнення, терпіння, енергії та впевненості у власних силах. Нехай у вас буде якомога більше учнів, яким підкориться спортивний Олімп.

Ми ж зі свого боку продовжимо створювати належні умови для виховання майбутніх чемпіонів й тренування тих, для кого спорт став невід’ємною частиною життя.

 

З найкращими побажаннями

Лозівський міський голова

Сергій Зеленський

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ