Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

45Лозівському відділенню екстреної медичної допомоги та медицини катастроф передали 3 нових авто – 2 CITROEN JUMPER та FORD TRANSIT. Вони укомплектовані необхідним обладнанням, зокрема, апаратами штучної вентиляції легень. Наявність ШВЛ підіймає клас швидких до рівня реанемобілів.

Автомобіль CITROEN JUMPER обслуговуватиме Орільський старостинський округ замість УАЗу. Дві інші швидкі працюватимуть у Лозовій. На початку літа Лозівській громаді мають передати ще один автомобіль більшої прохідності для Тихопілля. До цього часу туди направлять новішу швидку Peugeot з Лозової.

У лютому міський голова Сергій Зеленський зустрівся з директором Харківського обласного «Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Віктором Забаштою. Голова громади наголошував, новий автомобіль обов’язково необхідно передати на Тихопільський напрямок.  Автомобіль швидкої допомоги там зношений, до того ж дороги перебувають в аварійному стані.  На сьогодні спільно зі Службою автомобільних доріг Харківщини вирішується питання ремонту дороги державного значення Р-79, яка пролягає через Тихопілля, Садове, Артільне, Благодатне. Та поки що ці незручності для хворих частково компенсує новий автомобіль. 

До березня на оснащенні Лозівського відділення екстреної медичної допомоги було 9 автомобілів: Peugeot Boxer – 3 одиниці, Citroen Jumper - 2, УАЗ – 4. Лозівську тергромаду обслуговує 9-ть бригад, які дислокуються у 5-ти місцях: Лозовій, смт Орілька та Краснопавлівка, селах Тихопіля й Катеринівка. За необхідності на виклик може виїхати бригада з сусіднього району, яка знаходиться поряд з населеним пунктом, пояснював Віктор Забашта.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ