Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

630 360 1512877551 7017 voda avaria

Працівники «Харківводоканалу» намагаються переключити Лозову з аварійної нитки водопостачання на іншу. Цей процес триває вже дві доби. Попереду очікується масштабний спуск води. Якщо він пройде без наслідків, то фахівці «Харківводоканалу» зможуть розпочати ремонт аварійної ділянки. За кілометр до мереж «Лозоваводосервісу», у районі залізниці, стався порив. Через нього місто продовжує отримувати воду погодинно. За попередніми прогнозами, ремонтні роботи триватимуть не менше тижня.

«Ми робимо все, що можемо, і навіть більше, ніж можемо, аби Лозова була з водою», – запевнив Максим Панченко,  директор Комплексу водопідготовки «Дніпро» відокремленого підрозділу Комунального підприємства «Харківводоканал».

Керівник «Лозоваводосервісу» Володимир Кириченко пояснив, лозівські водяники допомагатимуть колегам за необхідності. Наразі усі мережі міста готові до цілодобового водопостачання, однак «Харківводоканал» подає замало води – менше 3,5 тисяч кубів замість необхідних 5-6 тисяч кубів на добу. У години відключень лозівські водяники накопичують запаси у резервуарах, щоб подавати воду містянам ввечері та вранці.

Володимир Кириченко наголосив, «Лозоваводосервіс» включає насоси о 5 та о 17 годині. Вода має з'являтися у кранах містян за графіком – з 6 до 10 години та з 18 до 22 години. Однак мешканці верхніх поверхів можуть отримувати її пізніше та на менші проміжки часу через те, що нижні поверхи починають активно витрачати воду.

У «Лозоваводосервісі» розглядають можливість підвозу води, утім поки що бракує запасів у резервуарах. Для аварійного водозабезпечення міста необхідно, щоб рівень води у них був 1,5 метри. Наразі він падає до 80 сантиметрів. Якщо вибрати і цю воду, то гасити пожежі вже буде нічим, – пояснив Володимир Кириченко. За словами керівника, «Лозоваводосервіс» вже тиждень отримує менше води, ніж необхідно, але раніше споживачі не відчували цього, бо була можливість зробити максимальні запаси води – 12 тисяч кубів.

Щодо якості води Володимир Кириченко зазначив, «Лозоваводосервіс» робить проби, – біологічні і хімічні характеристики витримуються, але через погодинне включення вода застоюється у трубах і вбирає у себе іржу та інші недоліки старих мереж.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ