Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1770955Ювілейну дату Лозова відзначила різноманітними виставками, конкурсами, розважальними програмами, святковим феєрверком та виступом співачки Ірини Білик. З 150-річчям містян вітали керівництво області Юлія Світлична й Сергій Чернов та народний депутат України Олексій Кучер. 

- Сьогодні велике свято! Сьогодні ми дякуємо всім, хто працював, хто захищав, хто розбудовував і прославляв Лозову. І сьогодні маємо змогу продовжувати гарні справи, об’єднуватися заради перемог, - сказала Юлія Світлична. - У нас з вами було багато приводів для того, щоб зустрічатися, планувати, а зараз маємо можливість для того, щоб підбити проміжні підсумки роботи . Як годиться, ми прийшли на день народження з особливими новинами. Та дорога, на яку Лозова чекала десятиріччями, сьогодні відновлена, вона проїзна та для всіх відкрита. Дякуємо всім, хто надихав, підштовхував, будував, хто сплачував податки, хто кожного дня робив усе для того, щоб наша мрія втілилася в життя».

Голова облдержадміністрації Юлія Світлична та голова обласної ради Сергій Чернов вручили 31 обласну відзнаку та винагороду.

Привітав містян зі святом міський голова Сергій Зеленський: «Я вітаю вас дорогі земляки з ювілейною датою. Бажаю кожній лозівській родині миру, добра, злагоди. Я дякую Юлії Олександрівні, яка взяла мене у свою команду. Саме за її підтримки ми робимо місто процвітаючим на благо вам, дорогі лозівчани».

На містян та гостей свята у парку Перемоги очікувала виставка творчих робіт майстрів декоративно-ужиткового мистецтва Лозівщини.

Біля міського Палацу культури розмістилася виставка сучасної військової техніки, яка проходила за підтримки батальйону Донбас-Україна. Паралельно працювала виїзна музейна експозиція клуба любителів раритетної техніки «Самоход» м. Харків (техніка Другої світової війни).

На сцені біля міського Палацу культури проходила конкурсно-розважальна програма «Лозова – місто мого серця», під час якої виступали дитячі колективи міста та кращі виконавці Лозової. Відбувся конкурс «Краса Лозівщини». Голосуванням глядачів титул «Народна красуня» отримала Світлана Шевченко з Павлівки Другої.

Вітали лозівчан зі святом барабанщиці Харківського національного університету внутрішніх справ.

Наостанок лозівчан зі святом вітали зірка української естради – співачка Ірина Білик та відбувся святковий феєрверк, який тривав більше сем хвилин. Завершився вечір дискотечною програмою гурту «Каверс» міського Палацу культури.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ