Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

IMG 0106

Сьогодні, 12 жовтня, Лозівський міський голова Сергій Зеленський та голова Лозівської районної  ради Вадим Гоч відвідали Краснопавлівські заклади дошкільної та шкільної освіти.

У ДНЗ «Оленка» поспілкувалися з керівником Ритою Дудченко, оглянули умови перебування дітей та вислухали потреби у ремонтах. Керівниця дитячого садка просила міського голову Сергія Зеленського сприяти у виділенні коштів на ремонт харчоблоку та оновлення обладнання. Керівник громади відповів, що ці роботи заплановані на наступний рік, на них відшукуватимуть джерела фінансування.

Керівниця поінформувала, до дитсадка зараховано 155 дітей, наразі через збільшення захворюваності на ГРВІ, його відвідує - 95 малюків.

Наступний заклад, котрий відвідали керівники громади та району – інклюзивно-ресурсний центр. Він розміщується у Краснопавлівському ліцеї. Очільники оглянули оснащеністю центру, поцікавилися наповненістю. Наразі Краснопавлівський інклюзивно-ресурсний центр відвідує 12 дітей. За два роки обстежено та зроблено висновки по 160 дітях.

У ході відвідування дитсадка, ліцею та інклюзивно-ресурсного центру керівники перевірили дотримання протиепідемічних заходів. Поспілкувався з кухарями про якість продуктів харчування, що поставляються до харчоблоків.

Обговорили температурний режим. Перебуваючи у дошкільному навчальному закладі, міський голова просив працівників контролювати ситуацію і у разі необхідності користуватися електрообігрівачами. 

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ