Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

19У вівторок, 20 липня, під час виїзду на Комплекс водопідготовки «Дніпро» міський голова Сергій Зеленський обговорив поточний стан справ з подачею води на місто з керівником підприємства Максимом Панченком. Оглянув ремонт аварійних ділянок, виїхав до споруди майданчику 1-го підйому. Розглянули керівники питання розроблення проєкту з реконструкції водогону від Краснопавлівки до Лозової, наразі він проходить експертизу. Кошти на ці роботи виділено з обласного бюджету. 

Щодоби з усунення аварій на водогоні від Краснопавлівки до Лозової працює чотири бригади КП «Харківводоканал. На сьогодні усі сили направлені виключно на цю ділянку, говорить директор Комплексу водопідготовки «Дніпро» Максим Панченко. Щоденно бригади ліквідовують від 6 до 10 поривів, за пів року усунули понад 500.

Втрати води під час транспортування до Лозової складають 50%, продовжує керівник. Щогодини КВ «Дніпро» за своїми лічильниками відпускає на Лозову 340м3 води, лічильники ДП «Лозоваводосервіс» за це й же проміжок часу фіксують 160 -170 м3, а іноді й менший. Розраховується місто за ту воду, яку отримало. Втрати лягають на КП «Харківводоканал».

Через зношений водогін підприємство змушене подавати воду на місто з пониженим тиском - 5,5 – 5,6 атмосфер. При його підвищенні відразу збільшується кількість аварій й ситуація стає не контрольованою, говорить Максим Панченко, доводиться взагалі припиняти водопостачання.

Вдень Лозова не отримує той об’єм води, який дозволяє забезпечувати цілодобове безперебійне водопостачання міста, інформує директор ДП «Лозоваводосервіс» Володимир Кириченко. Тому після 22.00-23.00 години підприємство знижує тиск й поповнює запаси в резервуарах на наступний день.

Виїхали керівники до споруди майданчику 1-го підйому. Цей водозабір острівного типу, поєднаний із насосною станцією глибиною 32 метри. Призначений для забору води з Краснопавлівського водосховища і подачі її для очищення на майданчик 2-го підйому. Щодоби I-й пусковий комплекс перекачує 200 тисяч м³ води. Більше 150 тисяч йде на Харків, близько 30-ти на Лозову, розповів Максим Панченко.

Нещодавно для безперебійної роботи першого підйому на підприємстві придбали новітній генератор імпортного виробництва, який забезпечить роботу обладнання у разі аварійної ситуації з відключенням електроенергії.

Ще одне питання, яке порушили керівники – водообмін Краснопавлівського водосховища. Води у ньому залишилося на чотири місяці, говорить керівник КВ «Дніпро». Міський голова Сергій Зеленський з цього приводу звертатиметься до Кабінету міністрів України та Харківської обласної державної адміністрації.

Долучайтеся до нашого каналу в Telegram

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ