Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

IMG 6101

Під час зустрічі з міським головою Сергієм Зеленським сьогодні, 14 лютого, директор Лозівського ковальсько-механічного заводу Василь Черномаз поінформував про отримані замовлення на підприємстві, проблеми з дефіцитом кадрів та погашенням заборгованості по зарплаті за попередні роки.

У 2021 році виробництво товарної продукції збільшилося на 35%, воно досягло 300 мільйонів гривень, говорить керівник ЛКМЗ.  Більша половина це виробництво сільгосптехніки, менша – корпуси для БТРів. На сьогодні сума замовлення сягає 80 мільйонів гривень. Але, на жаль, є проблеми з дефіцитом кадрів, без якого неможливо нарощувати об’єми. Тому підприємство запрошує на роботу зварювальників, слюсарів, токарів, фрезерувальників, шліфувальників, кранівників. Приймають на роботу, як фахівців, так і тих, хто бажає освоїти професію. Керівник запевняє стабільна заробітна плата гарантована.

Щодо заборгованості по заробітній платі за попередні роки, вона сягає майже 30 мільйонів гривень, говорить Василь Черномаз. З жовтня 2020 року на підприємстві її не нарощують, усі хто прийшов працювати з січня 2021 року заробітну плату отримують стабільно.

На сьогодні робота Лозівського ковальсько-механічного заводу в першу чергу залежить від ситуації зі зростанням вартості енергоносіїв – газу та електроенергії, говорить керівник. За грудень минулого року споживання енергоносіїв на заводі зросло на 12,5 мільйона гривень, у січні 2022 – на 14.5.

Міський голова Сергій Зеленський зауважив, робота підприємства безпосередньо впливає на надходження до бюджету громади. Просив керівника заводу дотримуватися графіків з виплати заборгованості по заробітній платі, доповісти ситуацію про проблемні питання заводу власникам підприємства, звертатися до державних інституцій щодо ситуації з енергоносіями. Розглянули також заборгованість із сплати земельного податку.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ