Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1810320

Зустріч відбулася сьогодні, 16 жовтня, у Лозівській мерії. Директор Харківського регіонального Центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко обговорив з міським головою Сергієм Зеленським підготовку до проведення ЗНО у 2020 році та поінформував мера й працівників освітньої галузі про новації у проведенні тестування 2021 року.

  • - Особливих змін у тестуванні 2020 року не відбудеться, воно пройде на рівні минулого, - розповів директор Центру Олександр Сидоренко. - У Лозовій проходитиме тестування з трьох предметів, для цього організують п’ять пунктів для здачі зовнішнього незалежного оцінювання. Сподіваюся, що для дітей Лозівської громади й тих, які приїдуть з сусідніх районів, ми разом з вами створимо комфортні умови. Я дякую Вам, Сергію Володимировичу, й лозівським освітянам за постійну підтримку в організації цих питань.

Значну увагу директор Центру приділив обов’язковому облаштуванню хоча б одного пункту для здачі ЗНО у Лозовій, який повністю відповідатиме вимогам інклюзивної освіти. Мова йшла про дітей, які пересуваються на візках. Наявність у навчальному закладі пандусу під відповідним кутом нахилу, вбиральні з належними умовами, відповідність робочого місця – стола з певною висотою.

Також Олександр Сидоренко розповів про зміни у структурі ЗНО 2021 року. Зауважив, що обов’язковими для здачі стають чотири предмети. ЗНО з математики та української мови й літератури матиме два рівні. Підкреслив, що здавати за новими правилами будуть нинішні десятикласники. Тому вчителям вже зараз необхідно переорієнтовуватися в роботі й підготовці дітей. Коротко розповів про новації для початкової школи. Діти, які у минулому 2018 році пішли у перший клас у четвертому класі складатимуть ЗНО.

Після зустрічі директор Центру Олександр Сидоренко взяв участь у розширеному засіданні колегії Управління освіти, молоді та спорту за темою «Зовнішні освітні оцінювання: стратегування та реалізація», яка відбулася у ліцеї № 4 міста Лозова.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ