Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

IMG 4981До робіт Приватне виробничо-комерційне підприємство «Авангард-Н», яке за результатами тендерних процедур стало переможцем, готове приступити відразу після отримання дозволу на початок робіт, його у ТМО очікують 7 квітня. Договір з підрядником Лозівське термедоб’єднання уклало на суму майже 9 мільйонів гривень. Нагадаємо, Кабмін виділив Лозівській громаді кошти на капітальний ремонт акушерсько-гінекологічного відділення – 2 млн 282 тис грн, із необхідних майже 9 млн грн. Ще частину коштів ТМО сподівається отримати згодом. Міська рада співфінансувала ці роботи, з бюджету депутати спрямували 456 тис грн.

Під час наради, яка відбулася 25 березня, міський голова Сергій Зеленський доручив профільному заступнику Ашоту Керопову та медикам вести постійний контроль за підготовкою до початку капремонту відділення. Спільно з підрядником розробити та затвердити календарний план та етапність робіт. Також міський голова акцентував увагу медиків на створенні необхідних умов для мам та дітей, на час ведення робіт. Директор Лозівського ТМО Віктор Баранов поінформував, що породіль переведуть на третій поверх лікарні - у гінекологічне відділення.

Приватне виробничо-комерційне підприємство «Авангард-Н», керівник Ігор Нигроєнко, територіально знаходиться у місті Суми, працює з 2000 року. У Харківській області підрядна організація займалася ремонтами в Харківському Національному Університеті повітряних сил імені Івана Кожедуба, дитячих інтернатах у Богодухові та Новій Водолазі.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ