Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

photo 2021 11 23 15 39 50

Лозівський міський голова Сергій Зеленський 23 листопада зустрівся з представниками Програми з відновлення та розбудови миру ООН. Партнери громади моніторять капітальний ремонт акушерсько-гінекологічного відділення. Пологовий оновлюють за угодою Уряду України з Європейським Інвестиційним Банком.

Загальна вартість капремонту акушерсько-гінекологічного відділення – майже 9 мільйонів гривень. До цього часу роботи виконали на 1,2 мільйона гривень – за співфінансування Лозівської громади. На початку грудня очікується постанова Кабміну про подальше виділення коштів.

У зв’язку з браком фінансування, роботи наразі призупинені. До якості ремонту було кілька зауважень, котрі підрядник має виправити, щоб отримувати кошти надалі.

За проєктом капремонту, у пологовому оновлять комунікації, вікна, двері, відремонтують палати на обладнають їх окремим санвузлами.

«Ми зробимо сучасне й модернізоване пологове відділення за європейськими стандартами. Наші породіллі перебуватимуть у комфортних й зручних умовах», – сказав Сергій Зеленський.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ