Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

IMG 6131

З подарунками та солодощами Лозівський міський голова Сергій Зеленський сьогодні, 29 квітня, завітав до закладу дошкільної освіти № 4 «Золотий ключик» та Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Жемчужинки».  Напередодні світлого Христового Воскресіння подарував дітям солодощі та іграшки. Від депутатів Харківської обласної ради передав привітання та паски. Подарунки дітвора приймала від Управління освіти молоді та спорту, Управління соціального захисту населення та спонсорів.

Міський голова побажав дітлахам, їхнім родинам і працівникам дитячого садка та Центру "Жемчужинки" - миру, злагоди, радості і Божого благословення.

Відзначив, що відвідувати дитячі заклади міста у переддень світлого Христового Воскресіння стало доброю традицією, яку започаткували ще п’ять років тому. Перш за все увагу приділяють діткам, які потребують особливої допомоги й підтримки, таких як вихованці ДНЗ № 4, з добовим перебуванням, та реабілітаційного центру «Жемчужинки».

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ