Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1930280

З 2 січня харківський перевізник ПП «Транс-Сервіс», з яким укладено угоду на перевезення населення у чотирьох напрямках по місту Лозова, не вийшов на маршрути. Підприємство порушило угоду, яку укладено на п’ять років. Без обслуговування лишилися напрямки: «4-й мікрорайон – Центральний ринок», «с. Домаха – Центральний ринок» та два маршрути «4-й мікрорайон – вул. Олександра Бричука». Причина відмови від обслуговування рейсів – збільшення відшкодування пільгових перевезень. Лозівську міську раду, про наміри припинити курсування маршрутних таксі, керівник ПП «Транс-Сервіс» попередив листом наприкінці минулого року. Висунув умови – за перевезення пільгового контингенту щомісяця відшкодовувати підприємству по 250 тисяч гривень.

- У день припинення роботи маршрутних таксі ПП «Транс-Сервіс», найбільше постраждали мешканці Авилівського боку міста та Домахи. Від мікрорайону до Центрального ринку, населення користувалося маршрутками Панютинського напрямку, - говорить перший заступник Лозівського міського голови Олександр Жидков. - Якщо ПП «Транс-Сервіс» не повернеться на свої маршрути, ми проходитимемо усю процедуру для визначення нового постійного перевізника, на це піде не менше трьох місяців. Для того, аби лозівчани не відчули незручностей, поки що ми уклали тимчасові договори.

Також перший віцемер додав, що пільгові категорії населення визначені державою і саме вона повинна відшкодовувати витрати перевізникам. Але цього не робить, свою функцію переклала на місця. Бюджет Лозівської міської тергромади не може взяти на себе усі витрати. Пенсіонерів за віком у громаді проживає більше 21 тисячі, ще 4,5 тисячі, ті, кому держава гарантувала безкоштовний проїзд, не тільки у міському, а й залізничному транспорті. Минулого року за пільговиків з міського бюджету трьом перевізникам виділено 2 мільйона 100 тисяч гривень. На 2021 рік у бюджет громади закладено 1 мільйон 860 тисяч.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ