Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

photo 2021 09 13 16 28 54

Лозівський міський голова спільно з директором термедоб’єднання Іваном Жовтим та підрядником 13 вересня оглянули другий поверх терапії стаціонару№1. Там розпочали ремонті роботи. Їхня загальна вартість – понад 5 мільйонів гривень. Кошти надходитимуть з обласного та місцевого бюджетів.

Підрядник виконує демонтаж та перепланування приміщень. Міський голова наголосив на необхідності збільшити кількість палат, щоб усі хворі змогли вчасно пролікуватися – не лише Лозівської громади, а й сусідніх. Друга терапія – стаціонару №2 на 4 мікрорайоні – наразі задіяна для допомоги інфікованим COVID-19 та пацієнтам з пневмоніями. Площі другого поверху терапії у Катеринівці використовуватимуть максимально ефективно, запевнив підрядник.

Під час капітальних робіт у відділенні мають замінити двері, вікна, електрику, сантехніку, трубопроводи, системи опалення, відремонтувати приміщення та зробити якісну вентиляцію. Перший поверх терапії стаціонару №1 вже відремонтували за рахунок міського бюджету. 

Міський голова поспілкувався з медиками та пацієнтами також щодо роботи педіатричного відділення. Голова громади розпитав у батьків про умови та якість лікування їхніх дітей та побажав малечі найшвидшого одужання.

Офіційно дитяче відділення стаціонару№1 відкриватимуть на День міста, 16 вересня. Його відремонтували за місцеві кошти та надходження з обласного бюджету. Чотири депутати Харківської обласної ради, які обиралися від Лозівщини, спрямували на ремонт Лозівського дитячого відділення фінансування на розвиток округів – по 500 тисяч гривень кожний.

Сергій Зеленський також оглянув приймальне відділення відремонтоване за програмою Президента "Велике будівництво" і зайшов до каплички, що відкрита у будні дні з 9 до 14 години для пацієнтів та персоналу лікарні.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ