Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

173246720 1902131873295854 5427970480488516133 nЛозівська громада – у лідерах за поширенням COVID-19 на Харківщині. Темпи інфікування б’ють рекорди: у січні було 229 підтверджених випадків, у лютому – 141, у березні – 390, на 26 квітня – 884.

Одна з причин стрімкого поширення ковіду – недостатній контроль за дотриманням карантинних обмежень. Попри те, що Лозівська громада знаходиться у «червоній» зоні, працюють непродуктові магазини, ринки та фітнес-клуби. Цю проблему правоохоронцям озвучив перший заступник Лозівського міського голови Олександр Жидков на нараді у Лозівській районній державній адміністрації. Голова РДА Володимир Ромах провів її 26 квітня. В обговоренні взяли участь керівники громад Лозівщини, райдержадміністрації, районної ради, медики та правоохоронці.

Учасники зустрічі обговорили, як забезпечуватимуть порядок під час травневих свят. У зв’язку з карантинними обмеженнями, на Лозівщині не буде масових урочистих заходів, зокрема, 9 травня у 76-у річницю Перемоги над нацизмом. Релігійним організаціям рекомендуватимуть проводити освячення на свіжому повітрі та контролювати, аби прихожани надягали маски.

Голова Лозівської РДА Володимир Ромах запропонував керівникам міськради разом з правоохоронцями виїжджати на місця, де не виконують норми карантину і складати протоколи на порушників. 

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ