Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

photo 2022 01 28 13 48 32

Філія «Панютинський вагоноремонтний завод» АТ «Укрзалізниця» у січні побудувала 60 вантажних піввагонів. Новозбудовану партію передали в експлуатацію 28 січня. З цієї нагоди ПВРЗ відвідали голова правління «Укрзалізниці» Олександр Камишін, заступник голови ХОДА Олександр Скакун, голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко та Лозівський міський голова Сергій Зеленський.

Підприємства «Укрзалізниці» дають Лозівській громаді 20% надходжень до бюджету. Останні 3 роки на ПВРЗ була складна ситуація. Нове замовлення, яке реалізують за Програмою Президента «Велике будівництво»,  дає надію на стабільну роботу підприємства, зазначив голова громади Сергій Зеленський.

За 3 роки «Укрзалізниця» планує поповнити свій вантажний парк 7900 новими вагонами. Це найбільше оновлення з 2016-2018 років, розповіли в «Укрзалізниці».

Цьогоріч на Панютинському, Дарницькому та Стрийському вагоноремонтних заводах планують виготовити 1496 вантажних вагонів: 1446 піввагонів та 50 зерновозів. У Панютиному мають побудувати 714 піввагонів та всі заплановані зерновози, а також відремонтувати ще 1560 вагонів.

«Наше завдання ліквідувати з колій металобрухт та підтримувати свій парк у кількісному та якісному стані. Акцент робимо на рухомий склад із найбільшим попитом — піввагонах та зерновозах», – сказав голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін.

В.о. директора ПВРЗ Алла Миснік зазначила, що завод починає нарощувати свої потужності. Зберігся кваліфікований та професійний колектив, який готовий реалізоувати поставлену задачу. На ПВРЗ, за словами Алли Миснік, наразі працює 1,5 тисячі людей. 

Потужність підприємства дозволяє будувати 2000 нових вагонів та ремонтувати 2160 вантажних вагонів на рік.

 

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ