Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

transport.r695x430

На депутатській комісії сьогодні, 25 січня, міські обранці попередньо розглянули рішення про організацію перевезень пільгового контингенту та надання компенсації перевізникам за пільговий проїзд окремих категорій громадян у 2021 році. Для подальшого затвердження його винесуть на сесію міської ради, яка пройде в мерії 28 січня.

Начальниця Управління праці та соціального захисту населення Вікторія Кіпкало поінформувала депутатів, що субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на пільгові перевезення відмінена у 2016 році. Але не дивлячись на це, у Лозовій кожного року відшукують кошти на пільгові перевезення окремих категорій громадян, які згідно з чинним законодавством мають право на безкоштовний проїзд в автомобільному транспорті – ці витрати на себе бере бюджет громади.

У 2021 році на пільгові перевезення на міських та приміських маршрутах у бюджеті Лозівської тергромади закладено 1,8 мільйона гривень. Щомісячно відшкодовуватиме кошти перевізникам головний їх розпорядник - Управління праці та соціального захисту населення. По місту - компенсація здійснюватиметься за звітами перевізників, по старостинських округах – за кількістю талонів, які для пільговиків старости отримують в Управлінні економіки міської ради.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ