Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P123096108 листопада в залі засідань Лозівської районної державної адміністрації відбулось засідання спільної робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад.

Голова Лозівської районної державної адміністрації Красноперов С.Г., розпочавши засідання, звернувся до присутніх з інформацією щодо циклу заходів, які відбулись на території Лозівського району та міста Лозова починаючи з серпня місяця поточного року по питаннях формування Лозівської об’єднаної територіальної громади. Було зазначено, що метою сьогоднішнього засідання є обговорення доцільності звернення спільної робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад до голови Харківської обласної державної адміністрації Світличної Ю.О. та голови Харківської обласної ради Чернова С.І. щодо необхідності внесення змін до перспективного плану формування спроможних територіальних громад Харківської області від 23 вересня 2015 року № 991-р (зі змінами).
Головний спеціаліст відділу по забезпеченню діяльності Лозівської міської ради Кирилко В.О. проінформував присутніх щодо виконання доручення спільної робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад від 25 липня 2017 року щодо проведення консультацій та круглих столів з громадами Лозівського району та міста Лозова, за результатами яких були направлені відповідні звернення депутатів Лозівської міської ради, а також депутатів сільських та селищних рад Лозівського району до голови Лозівської районної державної адміністрації Красноперова С.Г., в яких було наголошено на доцільності розгляду питання необхідності внесення змін до перспективного плану формування спроможних територіальних громад Харківської області від 23 вересня 2015 року № 991-р (зі змінами). Кирилко В.О. нагадав, що даний перспективний план наразі передбачає створення двох ОТГ з центром у місті Лозова та центром у сел. Краснопавлівка.
Лозівський міський голова Зеленський С.В. наголосив, що, підтримує думку громади та депутатів щодо створення єдиної територіальної громади на території Лозівського району, замість двох, як то передбачено Перспективним планом. Зеленський С.В. зробив акцент на історичному аспекті єдності Лозівського району, також зосередив увагу на тому факті, що дрібні територіальні громади не будуть мати змоги самостійно, за рахунок власних ресурсів, довести свою власну життєздатність, тому, вважає за необхідне внести зміни до Перспективного плану.
Слово мали: голова Лозівської районної ради Лаптєв В.М., голова Краснопавлівської селищної ради Сухих Н.І., голова Панютинської селищної ради Корпан О.П., голова Орільської селищної ради Крикун І.О., голова Катеринівської сільської ради Чабан А.А та ін., які одностайно підтримали необхідність внесення змін до перспективного плану формування спроможних територіальних громад Харківської області від 23 вересня 2015 року № 991-р (зі змінами).
Спільна робоча група з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад одностайно підтримала звернення до голови Харківської обласної державної адміністрації Світличної Ю.О. та голови Харківської обласної ради Чернова С.І. про необхідність внесення змін до перспективного плану формування спроможних територіальних громад Харківської області від 23 вересня 2015 року № 991-р (зі змінами).

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ