Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

kanivv

Активна молодь міста під час зустрічі з мером Лозової Сергієм Зеленським внесла пропозицію облаштувати у Лозовій скейтпарк. Міський голова з задоволенням підтримав ініціативу і після проведення ряду нарад, запропонував не обмежуватися лише скейтпарком, а створити своєрідне спортивне містечко для молоді, де облаштувати скейтпарк, волейбольне та баскетбольне поле.

Розмістять такий комплекс на місці спортивного майданчика, що по провулку Каштановому у місті Лозова. За попередніми підрахунками на його будівництво необхідно більше 7-ми мільйонів гривень. Цього року поки що облаштують скейтпарк, розповів заступник Лозівського міського голови Володимир Барановський, з міського бюджету на ці роботи виділено майже 1,6 мільйона гривень.

Роботи харківська будівельна компанія «Готіка», яка стала переможницею тендеру, розпочне наступного тижня.

При підборі модульних систем для скейтпарку, врахували усі побажання лозівської молоді, також з ними погодили й місце розміщення спортивного комплексу.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ