Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

IMG 2270

Створений він на базі Харківського Національного Університету радіоелектроніки. Це майданчик, який призначений для навчання і роботи у сфері ІТ з допомогою сучасних технологій. У ньому об’єдналися зусилля вчених, педагогів і активного бізнесу. Науковий парк пропонує впровадження новітніх технологій – інтерактивних стелл. Вони встановлені вже у багатьох містах України, розповів Вадим Хайчатрян, директор Наукового парку "Синергія", під час зустрічі з міським головою Сергієм Зеленським. Сенсорні екрани, керовані дотиком дають можливість розміщення великої кількості інформації та донесення її до відвідувачів.

Після зустрічі з головою громади, Вадим Хайчатрян проїхався закладами освіти, спорту та культури, де разом з керівниками розглядав можливість встановлення такого обладнання у Лозівському Центрі молоді, ДЮСШ «Юність», спортивному майданчику у парку Перемога, Палаці культури. У свою чергу представники цих закладів виїдуть до Наукового парку "Синергія" для вичення досвіду роботи у цій сфері та впровадження її у Лозовій. 

Долучайтеся до нашого каналу в Telegram

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ