Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

06

Кошти на придбання нового обладнання Лозівське ТМО отримало від Національної служби здоров’я України за пакетом «Стаціонарна допомога пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19». Вартість нового апарату 1,1 мільйона гривень.

Лозівський міський голова Сергій Зеленський тримає під постійним контролем забезпечення медзакладів Територіального медичного об’єднання усім необхідним для боротьби з коронавірусною інфекцією.

Завідучий відділенням анестезіології з ліжками інтенсивної терапії Лозівського ТМО Олексій Кирейчиков розповів, що високотехнологічний апарат штучної вентиляції легенів привезли до відділення на минулому тижні. За цей час анестезіологи пройшли короткий курс навчання, ознайомилися з його технічними можливостями та інструкцією з використання. Апарат має широкий спектр можливостей. Він застосовуватиметься для тяжкохворих з дихальною недостатністю, у тому числі, яка викликана коронавірусною інфекцією, та під час проведення операцій.

Поки що апарат медикам не довелося застосовувати на практиці, але у разі необхідності анестезіологи готові запустити його у роботу.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ