Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

06

Кошти на придбання нового обладнання Лозівське ТМО отримало від Національної служби здоров’я України за пакетом «Стаціонарна допомога пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19». Вартість нового апарату 1,1 мільйона гривень.

Лозівський міський голова Сергій Зеленський тримає під постійним контролем забезпечення медзакладів Територіального медичного об’єднання усім необхідним для боротьби з коронавірусною інфекцією.

Завідучий відділенням анестезіології з ліжками інтенсивної терапії Лозівського ТМО Олексій Кирейчиков розповів, що високотехнологічний апарат штучної вентиляції легенів привезли до відділення на минулому тижні. За цей час анестезіологи пройшли короткий курс навчання, ознайомилися з його технічними можливостями та інструкцією з використання. Апарат має широкий спектр можливостей. Він застосовуватиметься для тяжкохворих з дихальною недостатністю, у тому числі, яка викликана коронавірусною інфекцією, та під час проведення операцій.

Поки що апарат медикам не довелося застосовувати на практиці, але у разі необхідності анестезіологи готові запустити його у роботу.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ