Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

22Сьогодні, 6 березня, перші читачі відвідали Публічну бібліотеку міста, яка розмістилася по вулиці Бульвар Шевченка, 1. Вона є основною бібліотекою Лозівської міської об’єднаної тергромади та методичним центром для сільських бібліотек-філій, що знаходяться на її території. Створена бібліотека за ініціативи Лозівського міського голови Сергія Зеленського.

На сьогодні це сучасне, просторе та комфортне приміщення з новими меблями та комп’ютерною технікою, дитячою ігровою кімнатою, а головне – оновленим книжковим фондом.
На ремонт приміщення з міського бюджету виділено 400 тисяч гривень та майже 200 тисяч – на поповнення бібліотечного фонду. З державного бюджету за сприяння народного депутата України Анатолія Гіршфельда надійшло 174 тисячі на придбання оргтехніки та 100 тисяч на закупівлю меблів.
Від імені Лозівського міського голови Сергія Зеленського з відкриттям культурного закладу працівників бібліотеки, читачів та гостей привітав заступник міського голови Володимир Барановський. До привітань приєдналися представники управління культури, колеги з юнацької та Панютинської публічної бібліотек, з сільських бібліотек-філій та літературного об’єднання «Лігос».
Працівники Публічної бібліотеки та гості свята впевнені, що новий бібліотечний заклад швидко займе гідне місце в культурному, духовному та інтелектуальному житті Лозівської громади.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ