Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P2110355

Стан розвитку фізичної культури та спорту в Лозівській міській об’єднаній територіальній громаді обговорили сьогодні, 24 листопада, на засідання виконавчого комітету міської ради. Начальниця Управління освіти молоді та спорту Вікторія Урванцева доповіла про хід реконструкції та проведення ремонтних робіт на ряді об’єктів галузі спорту, поінформувала про плани на наступний рік.

Міський голова Сергій Зеленський висловив незадоволення роботою підрядної організації ТОВ «Лозовабудмеханізація», яка замається реконструкцією ДЮСШ «Юність». Мер дав доручення спеціалістам міської ради, вивчити можливість перегляду угоди та викласти бачення подальшої співпраці з підрядником, у разі порушень законодавства звернутися до правоохоронних органів. Наголосив, що через недобросовісних підрядників громада несе значні втрати, й не тільки по ДЮСШ «Юність», а й по деяких об’єктах у житлово-комунальному господарстві. Всі Управління просив реагувати на неякісно виконані роботи та розраховуватися з виконавцями робіт лише після усунення недоліків. - Це кошти громади й ми повинні їх рахувати, - зауважив міський голова.

Вікторія Урванцева у своїй доповіді поінформувала, що активно реконструювати ДЮСШ «Юність» розпочали з 2016 року. Наразі, з урахуванням змін у будівельному законодавстві щодо енергоефективності та доступності будівель для мало мобільних груп населення, проведено ряд робіт. Облаштовано підйомник (ліфт) для людей з обмеженими фізичними можливостями. Встановлено додаткові пожежні щити. Утеплено фундамент і виконано відмостку, облаштовується цоколь, на завершальному етапі утеплення фасаду. Встановлено індивідуальний тепловий пункт, ведуться ремонтні роботи приміщень загального користування першого поверху. Замінено внутрішні електричні мережі будівлі. Виконані додаткові роботи з вентилювання зали штанги на першому поверсі наразі у ній триває ремонт.

Також начальниця Управління розповіла про перспективи реконструкції стадіону «Локомотив», де вже розроблен проєкт.  Продовження капітального ремонту майданчика для фізкультурно-оздоровчих занять Комунальної установи «Лозівський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» по вулиці Каштановій, де відкрито скейт-парк – у планах баскетбольний майданчик та майданчик для гри у волейбол та теніс.

Вікторія Урванцева додала, що протягом 2020 року на територіях семи закладів загальної середньої освіти, за рахунок коштів міського бюджету, облаштовані майданчики для гри у пляжний волейбол. Управлінням житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради облаштовано майданчик з пляжного волейболу поблизу зони відпочинку на р.Бритай.

Також УЖКГ завершено будівництво «Мотузкового містечка» в парку культури і відпочинку «Перемога». Сьогодні «Мотузкове містечко» тимчасово не працює у зв’язку із відсутністю бажаючих мешканців Лозівської міської ОТГ на працевлаштування інструкторами з фізичної культури.

З метою залучення коштів державного бюджету на капітальний ремонт майданчику для фізкультурно-оздоровчих занять «КУЛЦФЗН «Спорт для всіх», реконструкцію стадіону «Локомотив», прибудови спортивної зали міського Палацу культури, виконавчим комітетом направлено відповідний лист до Харківської обласної державної адміністрації з клопотання включення пропозицій від Лозівської міської ОТГ на фінансування до Президентської програми «Велике будівництво».

 

 

 

 

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ