Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

IMG 5255На спільному засіданні постійних депутатських комісій щодо діяльності робочої групи з питань вивчення складових та розрахунків ціноутворення тарифів на послуги водопостачання та водовідведення, яке відбулося у Лозівській міській раді 1 квітня, дійшли згоди, що для вивчення стану справ на ДП «Лозоваводосервіс» необхідно залучити Державну аудиторську службу України.

На попередньому спільному засіданні депутатських комісій 26 березня, заслухали звіт робочої групи, у тому числі, від представників громадськості. У період з 4 по 19 лютого вона вивчала складові розрахунків тарифу на водопостачання та водовідведення. Про намір їх підвищити ДП «Лозоваводосервіс» поінформувало населення наприкінці минулого року. У складі робочої групи працювали представники громадськості, члени виконавчого комітету та депутати, які входять до комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту та управління комунальною власністю. Спеціалісти ДП «Лозоваводосервіс» КП «Теплоенерго» сприяли її роботі - для вивчення надавали необхідні документи та розрахунки.

Голова профільної депутатської комісії та керівник групи Сергій Калюжний поінформував, що у цілому робоча група працювала злагоджено, але у деяких моментах потребувала втручання профільних фахівців.

1 квітня на повторному спільному засіданні постійних комісій розглянули два проєкти звернень до керівника Північно-східного офісу Державної аудиторської служби України Станіслава Косінова. Перше – оприлюднила депутатка Наталії Арнаут, друге - Марина Кожевник. Депутати підтримали формат звернення, яке запропонувала Марина Кожевник. Визнали його більш інформативним, стислим та лаконічним.

У ньому з метою встановлення фактичних витрат, отримання пропозицій щодо використання коштів, впливу цих факторів на формування тарифу створення умов для забезпечення населення Лозівської МТГ якісними послугами водопостачання, водовідведення та враховуючи повноваження Державної аудиторської служби України, відповідно до п. 6-1 «Прикінцевих та перехідних положень» Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ініціюється здійснення державного фінансового аудиту діяльності   дочірнього підприємства «Лозоваводосервіс» комунального підприємства «Теплоенерго» Лозівської міської ради Харківської області за період 2018 - 2020 роки у розрізі наступних питань:

- аналіз затверджених тарифів на централізоване водопостачання, водовідведення   та вплив цього фактору на утворення заборгованості у відповідних роках;

- аналіз тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, які дочірнє підприємство «Лозоваводосервіс» комунального підприємства «Теплоенерго» Лозівської міської ради Харківської області, має намір змінити.

Звернення підписано першим заступником Лозівського міського голови Олександром Жидковим, у зв’язку з тим, що голова громади Сергій Зеленський перебуває у відпустці, та направлено до Північно-східного офісу Державної аудиторської служби України.

Діяльність робочої групи з питань вивчення складових тарифу, до складу якої входили депутати та представники громадськості, на засіданні вирішили припинити. У разі необхідності, її роботу відновлять після проведення та отримання результатів аудиту підприємства.

722 0001

722 0003

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ