Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

 

P1700774

У ході чергової робочої поїздки до Лозової, яка відбулася 19 червня голова Харківської обласної ради Сергій Чернов відвідав Лозівські комунальні установи, які займаються реабілітацією дітей з інвалідністю та виявленням на ранніх стадіях фізичних та розумових вад - “Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю “Жемчужинки” та Інклюзивно-ресурсний центр.

  • "Я дякую депутатам Лозівської міської ради та команді міського голови, за те, що фінансують такі проекти, - сказав Сергій Чернов. Не кожна родина самотужки може справитися з такими проблемами, а в центрі є спеціалісти й сучасні умови для реабілітації та адаптації в соціумі дітей з особливими потребами. Тут працює команда професіоналів – психологи, реабілітологи, логопеди й інші спеціалісти, які допомагають дітям та родинам".
  • Також у ході поїздки Сергій Чернов оглянув, як функціонує дошкільний заклад ясла-садок "Світанок", який розміщується в одній будівлі з реабілітаційними установами. Наразі у концертній залі дитсадка тривають ремонтні роботи. Свої заходи у ньому проводитимуть й вихованці  Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю “Жемчужинки” та Інклюзивно-ресурсного центру.

Довідкова інформація:

Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю “Жемчужинки

До Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю “Жемчужинки” зараховувуються діти віком до 18-ти років з фізичними, або розумовими вадами розвитку, які отримали статус дитини з інвалідністю та діти до 4-х років, що мають ризик отримати інвалідність. На сьогодні, у Центрі на обліку перебуває 47 дітей. Потужність Центру 50 дітей.

Протягом 2018 року 6 діток Центру цілком безкоштовно відвідали Харківський дельфінарій, з метою оздоровлення та проходження курсу дельфінотерапії (по 5 сеансів для кожного). Витрати на ці цілі були передбачені міським бюджетом в сумі 30 тис.грн. В 2019 році заплановано на зазначені заходи 50 тис.грн.

Завдяки співпраці з Департаментом соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації та за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва «GIZ», Центром було отримано сучасне обладнання для сенсорної кімнати.

На проведення капітального ремонту внутрішніх приміщень за період 2016-2017 років із міського бюджету виділені кошти в сумі 851,887 тис.грн.

Інклюзивно-ресурсний центр

З січня 2019 року діяльність комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Лозівської міської ради забезпечують 2 відділення: відділення «раннього втручання», «відділення інклюзії». Тут отримують послуги з корекційно-розвиткових занять 40 дітей. Фахівцями ІРЦ надано 1570 індивідуальних консультацій батькам дітей з особливими освітніми потребами, педагогам, асистентам вчителів / вихователів.

Протягом ІІ півріччя 2018 року проводилися зовнішні та внутрішні ремонтні роботи по облаштуванню центрального входу, переходу між першим та другим поверхами, створенню умов для роботи фахівців. З цією метою облаштовано окремі робочі кімнати для практичних психологів, вчителя-логопеда, вчителя-дефектолога (спільно з тифлопедагогом), ресурсна кімната (кімната для групових занять), кабінет директора, місце для очікування, санвузол, закуплене спорт обладнання для залу лікувальної фізкультури.

Для проведення ремонтних робіт виділені кошти міського бюджету на суму 700 000 грн. та з обласного бюджету на суму 191 248 грн. на матеріально-технічне забезпечення. Ще 30 тис. грн. виділено з міського бюджету на придбання дидактичного матеріалу. За рахунок держави отримано набір психодіагностичних методик для роботи практичних психологів з дітьми на суму 140 150 грн.

 

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ