Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1890076Сьогодні, 24 січня, у великій залі Лозівської міської ради пройшов звіт мера та його команди про здобутки у Лозівській об’єднаній територіальній громаді у сферах житлово-комунального господарства, освіті, культурі, спорту, медицині.

Міський голова впевнений свою передвиборчу компанію виконав на 95 відсотків, якщо деякі пункти програми й не були виконані, то це через зміни в законодавстві та зміни у формуванні бюджетів держави та громади. Багато зроблено для громади того, що не було заплановано передвиборчою Програмою.

У 2019 році у Лозовій велися роботи більше ніж на 100 об’єктах. Масштабний ремонт ДЮСШ «Юність», НВК № 10, Палацу культури, ремонти лікарень, освітніх, культурних, спортивних закладів. У 2019 році виділено рекордну суму коштів на ремонт доріг, збудовано об’їзну дорогу. Проведені роботи з благоустрою й озеленення міста. Загалом за чотири роки оновлено майже 300 об’єктів.

Торкнувся Сергій Зеленський і проблемних питань в управлінні громадою.

- Вже минув рік з моменту створення ОТГ. Нажаль, не всі надії справдилися, - підкреслив міський голова Сергій Зеленський. - Від Держави замість належної підтримки, громада отримали додаткове фінансове навантаження на виконання делегованих повноважень та диспропорції у фінансуванні. Зі створенням Лозівської міської об’єднаної територіальної громади значно збільшилась кількість питань, що потребують бюджетного фінансування, але достатньо ресурсів на їх вирішення громада не має.

Інфраструктурні об’єкти ОТГ потребують капітальних вкладень, яких на сьогодні Лозівська громада не має, наголосив мер. Передані не всі землі за межами населених пунктів.

Є критичним для громади спад виробництва та ризик зупинки містоутворюючих підприємств – ЛКМЗ та ПВРЗ. Це значно впливає на формування бюджету громади.

Гострими та проблемними питаннями в сфері ЖКГ залишаються об’єкти водопровідно – каналізаційного господарства. Введені в експлуатацію у 70-х роках минулого століття колектори, водопроводи, каналізаційно-насосні станції їх мережі та обладнання знаходиться у вкрай зношеному стані.

Вкрай важливим питанням є виконання реконструкції водопроводу від Краснопавлівки до Лозової та забезпечення централізованим водопостачанням сільських населених пунктів.

Потребує термінового початку реалізації проєкт з реконструкції теплових мереж, газових та електричних мереж.

Маючи рекордну суму коштів виділену у 2019 році на ремонт доріг комунальної власності в сумі майже 88 млн. грн. проблема ремонту доріг є вкрай актуальною для громади.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ