Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1880647

Дві години активного спілкування - обміну думками, пропозиціями та планами на майбутнє у розвитку молодіжного середовища. Саме так, 22 січня, пройшла зустріч міського голови Сергія Зеленського з інтелектуальною елітою міста - Радою старшокласників міської ради «Нова хвиля».

На початку зустрічі міський голова наголосив: «Ви майбутнє нашого міста і держави у цілому. В міру своїх можливостей ми намагаємося створювати умови для навчання та дозвілля молоді – проводимо ремонти у спортивних та освітніх закладах, оснащуємо їх сучасним обладнанням. Будуємо спортивні майданчики, й надалі продовжимо цю роботу - збільшуватимемо кількість баскетбольних площадок. Минулого року створили комфортні умови у молодіжному ХАБі».

Сергій Зеленський розповів про плани створити у районному будинку культури Молодіжний центр. Діти підтримали цю думку, й відразу внесли свої пропозиції щодо розміщення у ньому місця для занять боулінгом.

На питання про відкриття скейт-парку, мер Лозової розповів, що такі плани є. Сергій Зеленський радився з молоддю, де краще розмістити таку зону для активного відпочинку – у центральній частині міста чи у парку Перемоги.

Під час зустрічі, активна молодь просила сприяння мера в розвитку Кіберспорту – змагань з відеоігор. Міський голова відповів, що очікує на письмові пропозиції і готовий підтримати будь-яку ідею, яка сприятиме розумовому та фізичному розвитку молоді.

Багато питань на адресу мера звучало з приводу управління найбільшою в Україні об’єднаною територіальною громадою – дітей цікавили плюси й мінуси її створення. Молодь висловила бажання ознайомитися з особливостями життя тергромади – сільгоспвиробництвом, історичними місцями та природним середовищем. Для цього за дорученням мера розробиться декілька екскурсійних маршрутів по Лозівщині.

Учень НВК № 10 Федір Комар ділився з міським головою про написання учнівської науково-дослідної роботи, яку він подасть на розгляд Малої академії наук. Хлопець відвідує історичні місця, музеї міста й району, де збирає цікаві факти життєдіяльності Лозівщини у минулому сторіччі.  Міський голова радив хлопцеві відвідати музей Локомотивного ДЕПО. Зауважив, що там він знайде вичерпну інформацію про розвиток залізниці у Лозовій, а саме з неї зародилося й саме місто. 

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ