Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1880647

Дві години активного спілкування - обміну думками, пропозиціями та планами на майбутнє у розвитку молодіжного середовища. Саме так, 22 січня, пройшла зустріч міського голови Сергія Зеленського з інтелектуальною елітою міста - Радою старшокласників міської ради «Нова хвиля».

На початку зустрічі міський голова наголосив: «Ви майбутнє нашого міста і держави у цілому. В міру своїх можливостей ми намагаємося створювати умови для навчання та дозвілля молоді – проводимо ремонти у спортивних та освітніх закладах, оснащуємо їх сучасним обладнанням. Будуємо спортивні майданчики, й надалі продовжимо цю роботу - збільшуватимемо кількість баскетбольних площадок. Минулого року створили комфортні умови у молодіжному ХАБі».

Сергій Зеленський розповів про плани створити у районному будинку культури Молодіжний центр. Діти підтримали цю думку, й відразу внесли свої пропозиції щодо розміщення у ньому місця для занять боулінгом.

На питання про відкриття скейт-парку, мер Лозової розповів, що такі плани є. Сергій Зеленський радився з молоддю, де краще розмістити таку зону для активного відпочинку – у центральній частині міста чи у парку Перемоги.

Під час зустрічі, активна молодь просила сприяння мера в розвитку Кіберспорту – змагань з відеоігор. Міський голова відповів, що очікує на письмові пропозиції і готовий підтримати будь-яку ідею, яка сприятиме розумовому та фізичному розвитку молоді.

Багато питань на адресу мера звучало з приводу управління найбільшою в Україні об’єднаною територіальною громадою – дітей цікавили плюси й мінуси її створення. Молодь висловила бажання ознайомитися з особливостями життя тергромади – сільгоспвиробництвом, історичними місцями та природним середовищем. Для цього за дорученням мера розробиться декілька екскурсійних маршрутів по Лозівщині.

Учень НВК № 10 Федір Комар ділився з міським головою про написання учнівської науково-дослідної роботи, яку він подасть на розгляд Малої академії наук. Хлопець відвідує історичні місця, музеї міста й району, де збирає цікаві факти життєдіяльності Лозівщини у минулому сторіччі.  Міський голова радив хлопцеві відвідати музей Локомотивного ДЕПО. Зауважив, що там він знайде вичерпну інформацію про розвиток залізниці у Лозовій, а саме з неї зародилося й саме місто. 

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ