Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

01

Тариф на тепло не збільшать. Температурні норми не зменшать. Газу має вистачити. Тепломережі майже готові. Опалення планують ввімкнути з 15 жовтня.  

"Це основні тези, які мають знати лозівчани про опалювальний сезон 2022-23 року. Готовність до нього обговорили на нараді у Міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова. Разом з керівниками громад Харківщини розповів про стан критичної інфраструктури та озвучив проблемні питання. Технічно Лозівська громада готова до зими: вчасно проводимо гідравлічні випробування тепломереж, поточні ремонти, замінюємо найбільш аварійні ділянки, усуваємо наслідки обстрілів. Однак є складнощі з фінансовою складовою. Маємо заборгованість перед газопостачальною компанією – через економічно необґрунтований тариф минулого року та  борги населення. Очікуємо державної компенсації. Вдячний за діалог та підтримку Міністру розвитку громад та територій Олексію Чернишову, а також голові Харківської обласної військової адміністрації Олегу Синєгубову", – Сергій Зеленський.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ