Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

u lozoviy bahatopoverkhivka zalyshylasia bez hazu 6076f69cd4db7Сьогодні, 15 квітня, пустили газ у 54 будинку по вулиці Ломоносова. Більшість мешканців уклали договори на технічне обслуговування внутрішньобудинкової системи газопостачання. Послугу надаватимуть не газовики, а приватне підприємство «Квартал-сервіс Лозова 2», що має дозвіл на цей вид робіт.

Багатоповерхівка на 80 квартир була без газу з 12 квітня. Газопостачання там припинили через встановлення побутових лічильників та технічне обслуговування запірних пристроїв. Працівники АТ «Харківгаз» повідомили мешканцям, що пустять газ лише за умови повного доступу до пристроїв та наявності договорів на техобслуговування внутрішніх мереж.

Для вирішення проблемної ситуації керівництво Лозівської міської ради 13 квітня запросило представника управління експлуатації АТ «Харківгаз» Владислава Гузовського на засідання виконкому. Перший заступник міського голови Олександр Жидков наголосив, що перш ніж вимагати від мешканців будинку угоди, потрібно було зустрітися з людьми, пояснити та дати їм час підготувати необхідний пакет документів, а не ставити у безвихідне становище. За результатами обговорення, члени виконкому затвердили звернення до голови правління АТ «Харківгаз» Дмитра Новицького.

«Виконавчий комітет Лозівської міської ради просить Вас втрутитися в ситуацію, що склалася, та посприяти відновленню газопостачання до будинків: в смт Орілька, мікрорайон 2, буд. 4; у м. Лозова, вул. Ломоносова, буд. 54, не допущенню шантажу мешканців через відключення газопостачання багатоквартирних будинків, проведенню роз’яснювальної роботи серед населення щодо заключення договорів на технічне обслуговування внутрішньобудинкових та фасадних газопроводів», – йдеться у зверненні.

Перемови з газовиками щодо підключення будинку по Ломоносова, 54 вів заступник Лозіського міського голови Денис Петренко, допомагала мешканцям також депутат міської ради Вікторія Безугла.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ