Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

18Відбувся захід сьогодні, 15 жовтня, за участі голови Харківської обласної ради Сергія Чернова, мера Лозової Сергія Зеленського та районних очільників - Ашота Керопова й Володимира Лаптєва. Це довгоочікувана і значуща подія для вихованців та педагогів школи.  Відкриття сучасної виставкової зали, яка за своїм оснащенням перевершує залу Харківської обласної галереї «Мистецтво Слобожанщини», дасть можливість проводити виставки обласного і всеукраїнського рівнів. Крім того, її використовуватимуть для презентацій, семінарів та проведення конференцій.

Капітально залу відремонтували за рахунок обласних коштів. У травні цього року за підтримки голови Харківської обласної ради Сергія Чернова та голови обласної державної адміністрації Юлії Світличної на ці роботи виділено понад  1 мільйон гривень. У залі замінено вікна, систему електрозабезпечення, відремонтовано підлогу, стіни, влаштовано сцену, залу обладнано системою рекуперації та вентиляції.
Обладнання для виставок та презентацій закупили завдяки реалізації міні-проекту обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Вартість проекту під назвою «Сучасна школа для юних Пікассо – простір для творчих імпровізацій та презентацій», складає майже 300 тисяч гривень. За кошти міського бюджету встановлено систему кондиціювання на суму 56 тисяч гривень, придбані комплекти штор та 40 стільців на суму 100 тисяч.
- Випускники Лозівської дитячої художньої школи стають художниками, викладачами, просто достойними людьми Лозівщини, Харківщини, України, - підкреслив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов. - Я переконаний інтелект і наснага керівників і викладачів, які тут працюють передаються дітям. Вихованці школи перемагають в обласних, всеукраїнських конкурсах і підкорюють міжнародні вершини – у Франції і Чехії, і я впевнений це тільки початок. Безумовно для того щоб діти віддавалися справі необхідно створювати умови. І завдяки вам ініціативним і енергійним працівникам художньої школи реалізуються такі проекти. І все це відбувається безумовно завдяки підтримці керівництва міста.
Лозівський міський голова Сергій Зеленський та директор школи Олена Парамєєва дякували Сергію Чернову, голові ХОДА Юлії Світличній та депутатському корпусу за підтримку закладів культури Лозової. Також висловили сподівання на подальшу співпрацю й фінансову підтримку.
У рамках робочої поїздки до Лозової голова Харківської обласної ради Сергій Чернов відвідав Лозівський вищий коледж мистецтв, де за обласні кошти проведено ряд ремонтів. Також голова обласної ради оглянув хід завершення реконструкції Південного колектору. Підрядник уклав останні 80 метрів труби та у рамках проекту здійснює благоустрій території. 

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ