Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

photo 2021 11 23 16 29 46

Лозівський міський голова Сергій Зеленський 23 листопада зустрівся з інвесторами, які хочуть побудувати агропромисловий термінал на 200 працівників. Компанія зацікавилася ділянкою у Краснопавлівці – поблизу залізниці.

Міський голова запевнив підприємців, громада зацікавлена в робочих місцях та рекультивації колишніх промислових майданчиків. Водночас наголосив, інвестиціям сприятимуть в межах чинного законодавства, створюючи рівні умови для конкуренції.

Загалом Лозівською громадою зацікавились 4 інвестора:

ТОВ «Пересувна механізована колона № 19» має намір отримати в оренду земельну ділянку площею 1,5 га у місті Лозова. На ній планує збудувати торговельно-виставковий центр, площею від 7 до 10 тисяч квадратних метрів на 50 робочих місць.

ТОВ «Солагро Трейд» розглядає можливість будівництва агропромислового терміналу.  Для цього просить надати в оренду земельну ділянку площею 17 га. на території Краснопавлівського старостинського округу.

У Царедарівському старостинському окрузі ТОВ «ДК Теплосервіс» хоче розмістити на ділянці площею 6 га будівлі та споруди підприємства переробної промисловості - виготовлення аміачної води.

Четверте звернення стосується сфери фізичної культури та спорту. Футбольний клуб «Авангард» планує будівництво спортивного стадіону з трибунами, спортивним майданчиком для тренувань та роздягальнями й санвузлами. Для цього їм необхідно отримати в оренду ділянку в місті Лозова біля парку Перемоги площею 1,8 га.

«Переконаний, інтерес одразу кількох компаній, зокрема великих, свідчить про привабливий інвестиційний клімат Лозівської громади. І це закономірно, бо ми маємо розгалужену залізничну та автомобільну логістику, великий кадровий потенціал, гарну соціальну, освітню, медичну та культурну інфраструктуру, а також чимало майданчиків для промислових підприємств. Робимо все можливе, щоб наші люди працювали вдома – поруч з рідними, виховуючи дітей та онуків»,  – зазначив Сергій Зеленський.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ