Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

photo 2022 08 03 17 10 43Медики прогнозують подальше зростання. Пояснюють це сезонністю та поверненням лозівчан з країн, де хвороба більш поширена.  Станом на 3 серпня у громаді виявили 8 підтверджених випадків, троє пацієнтів лікуються на стаціонарі. 

У зв’язку з цим Лозівський міський голова 3 серпня провів виїзну нараду з медиками. Ковідний стаціонар готовий прийняти до 350 пацієнтів, усі ліжкомісця забезпечені кисневою підтримкою, поінформував заступник директора з медичної частини Лозівського термедоб’єднання Віктор Баранов. У ковідному стаціонарі встановили сучасну кисневу станцію та спеціальні ємності для зберігання, відтак хворих тепер якісніше забезпечуватимуть киснем. Нове обладнання задовольняє потреби стаціонару, а також вирішує проблему з логістикою кисня, що можє виникати в умовах воєнного стану. За сприяння із встановленням станції  голова громади подякував заступнику Харківської обласної військової адміністрації Михайлу Харнаму.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ