Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

IMG 5655

Двадцять освітян Лозівської громади нині боронять Батьківщину задля гідного майбутнього дітей. Про це розповіла начальниця Управління освіти, молоді та спорту Вікторія Урванцева. Сьогодні, 27 вересня, нагороджували працівників освіти з нагоди їхнього професійного свята.

Захід розпочали з вшанування пам’яті загиблих українців та випускників шкіл громади. Згадали також ліцей №8, який знищила ворожа ракета.

Присутні аплодували стоячи вчителю фізкультури Миролюбівського ліцею Василю Федоренку. Він з перших днів повномасштабного вторгнення стримував російську агресію. В боях за Незалежність України був важко поранений.  Василь Миколайович отримав відзнаки Лозівської міської ради, Лозівської районної військової адміністрації та  цінний подарунок.

Лозівський міський голова подякував освітянам, які в цих складних умовах дають дітям якісні знання, допомагають в волонтерських центрах та захищають державу. Голова громади побажав усім присутнім якнайшвидшої перемоги.

Попри виклики війни, складнощі дистанційної освіти випускники Лозівської громади цьогоріч встановили своєрідний рекорд з успішності. Вісімнадцять учасників Національного мультипредметного тесту склади його на максимальні 200 балік. Практично всі випускники вступили у виші. На цьому наголосила Вікторія Урванцева.

За зразкову та сумлінну працю працівники освітньої галузі отримали відзнаки від народного депутата України Юлії Світличної, від Лозівської міської ради, Лозівської районної військової адміністрації та Лозівської районної ради.

На завершення усі учасники заходу спільного виконали пісню «Ой у лузі червона калина», яка у всьому світі стала гімном боротьби українського народу за свою Незалежність.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ