Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

027 листопада заступник Лозівського міського голови Валерій Крикун та директор комунального підприємства «Еко-Сан» Володимир Селезньов відвідали виставку сучасних пасажирських автобусів «Еталон», представлених офіційним дилером заводу, яка проходила у місті Києві. На огляд були представлені міські та приміські автобуси, шкільні автобуси з підвищеною місткістю, автобуси пристосовані для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.

З керівництвом ТОВ "Автомобільна компанія "Інтер Авто-Трейдинг" підписано меморандум про співпрацю. Згідно якого компанія інформуватиме про сучасні тенденції виробництва пасажирських автобусів, надаватиме пропозиції щодо формування якісного та кількісного складу автобусного парку. Сприятиме у визначенні моделей та характеристик автобусів, здійснюватиме підбір пропозицій для їх придбання.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ