Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P2030205

Завдяки обласному конкурсу «Разом в майбутнє» ініціативи громади реалізували у галузях освіти, культури, медицини та в ОСББ. Останні з 20-ти реалізованих – це проєкти: «Острівець здоров’я, світла вулиця, зручна лавка біля під’їзду – двір нашої мрії» в селищі Чернігівське та «Де хліб-сіль-каша, там здоров’я наше», в стаціонарному відділенні №1 КНП «Лозівське ТМО».

В рамках мініпроєкту «Острівець здоров’я, світла вулиця, зручна лавка біля під’їзду – двір нашої мрії», ініційованого ОСББ «Чернігівське», біля восьми житлових багатоповерхових будинків проведені заходи з благоустрою - встановлено лавки та урни, змонтовано зовнішнє освітлення подвір’я. Для задоволення ігрових та спортивних потреб дітей та молоді встановлений комплексний спортивно-ігровий майданчик. Загальна вартість проєкту склала 284,4 тис. грн., в тому числі профінансовано з обласного бюджету 135,2 тис. грн, з бюджету ОТГ – 134,2 тис. грн. та 15,0 тис. грн. коштів ОСББ.

Реалізація мініпроєкту «Де хліб-сіль-каша, там здоров’я наше» дозволило комунальному некомерційному підприємству «Лозівське ТМО» організувати міні пекарню на базі харчоблоку Стаціонарного відділення №1. Було придбано все необхідне технологічне та допоміжне обладнання (піч подова, просіювач муки вібраційний, машина тістомісильна, електрошафа для розстійки тіста, столи виробничі для роботи з тістом, стелажний візок для готової продукції, форми для випікання формового хліба, деко для випікання). З метою покращення мініпроєкту власними коштами КНП «Лозівське ТМО» виконало ремонт приміщення в якому встановлювалось обладнання. Фінансування в рамках мініпроєкту склало 292,7 тис. грн. (146,4 тис. грн. – обласний бюджет, 131,7 тис. грн. – бюджет ОТГ та 14,6 тис. грн – кошти конкурсанта) додатково залучене фінансування склало 274,7 тис. грн.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ