Важливе повідомлення

Бегущая строка

Шановні відвідувачі сайту! Інформуємо Вас, що сайт Лозівської міської ради перейшов на нову платформу за адресою: https://lozovagromada.gov.ua/

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

IMG 1562

Сьогодні, 26 листопада, напередодні Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні, біля стели «Пам’яті та скорботи», на міському кладовищі зібралися керівництво громади і району, керівники відділів та управлінь міської ради, захисники України, щоб віддати данину пам’яті і шани всім жертвам голодоморів. Навесні 1933 року, коли настав пік голоду, на України щодня вмирало голодною смертю 25 тисяч українців, щогодини - 1 тисяча, щохвилини – 17 осіб. Голод 1932-33 років забрав від 7 до 10 мільйонів людських життів.

Присутні у молитві згадали усіх, хто страждав і помер під час трьох голодоморів. Ієрей Свято-Смоленського Храму отець Олександр відслужив панахиду. Усіх померлих вшанували хвилиною мовчання.

До підніжжя стели «Пам’яті та скорботи» квіти, як пам'ять про всіх невинно убієнних поклали від Лозівської міської ради і її виконавчого комітету, від районної державної адміністрації та районної ради,  від захисників України, громадськості.

Усіх жителів громади закликали приєднатися до всеукраїнської акції "Запали свічку", яка відбудеться 27 листопада о 16.00 годині.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ