Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

photo 2022 11 25 07 23 17

   На засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обговорили оснащеність, потреби та визначили відповідальних осіб за функціонування Пунктів.  Нарада  пройшла під головуванням Лозівського міського голови Сергія Зеленського 24 листопада. Усього у Лозівській тергромаді діятиме 30 Пунктів незламності (пунктів обігріву). Пункти облаштовують у кожному старокрузі та по місту: 24 — денних та 6  — цілодобових. 

   Основними засобами пункти вже забезпечені, говорить перший заступник Лозівського міського голови Олександр Жидков. Громада робить це власним коштом та отримує допомогу від Харківської обласної військової адміністрації. Наразі очікують постачання ліжок, їх встановлять в цілодобових Пунктах незламності. На відміну від денних, де можна випити чаю, погрітися та зарядити гаджети,  у цілодобових - люди  зможуть переночувати та приготувати їжу.   Цілодобові пункти розміщені  у навчальних закладах: по місту — це ліцеї №№ 3, 10 та 11; в старокругах ліцеї в  Орільці, Краснопавлівці і Панютиному. Усі вони обладнані генераторами, буржуйками, певним запасом деревини. Для забезпечення належного правопорядку на цілодобові Пункти обігріву  проситимуть долучитися Лозівський відділ поліції, наголосив Олександр Жидков. 

   Згідно рекомендацій Пункти незламності відкриватимуть після того, як у населеному пункті  не буде електрики більше 24 годин, поінформував начальник відділу ЦЗ, ОМРСР та ВПО міської ради Володимир Дерев’янко. Також додав, що не всі денні пункти оснащені буржуйками та генераторами, це вирішується на рівні області. 

   Також на нараді подякували Лозівському Управлінню з надзвичайних ситуацій, які одними з перших  розвернули роботу Пункту незламності. Багато охочих вже скористалися можливістю тут зарядити свої телефони та зігрітися.

   Міський голова Сергій Зеленський  вніс пропозицію щодо облаштування резервного Пункту у міській лікарні. Також звернув увагу на максимальне облаштування пунктів компактного проживання внутрішньо переміщених осіб генераторами, питною водою, харчуванням та іншим необхідними засобами. 

   -  Люди, які там проживають, а це ті, хто покинув деокуповані території, втратив свої домівки,   на випадок надзвичайної ситуації, такої, як виникла після останніх обстрілів України,  повинні відчувати себе більше менш комфортно й не бігти в пошуках, де можна зігрітися та зарядити гаджети. Під час наради голова громади подякував керівникам комунальних підприємств — КП “Теплоенерго” та  ДП “Лозоваводосервіс”, які у ніч на  24 листопада працювали над відновленням тепло й водопостачання. На ранок містяни отримали ці послуги, не дивлячись на відсутність електроенергії, відзначив Сергій Зеленський.  Особливу увагу приділив  питанню з наданням комунальних послуг в старостинських округах.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ