Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

04Вартість проєкту «Book Paradise» (Книжковий рай) складає півтора мільйона гривень. Реалізували його в рамках обласного конкурсу міні-проєктів «Разом в майбутнє», за кошти обласного бюджету – 1 мільйон гривень та міського – 500 тисяч гривень. Головна ідея проєкту - автоматизована бібліотечна інформаційна системи Koha. Завдяки їй у бібліотеці впроваджено ведення електронних формулярів, полегшено систему видачі й прийому книг з допомогою сканера, з’явилася можливість користування електронними книгами. Лозівська юнацька бібліотека стала 31-ю, з 15-ти тисяч бібліотек в Україні, у якій встановлено таке обладнання.

Сертифікат про реалізацію проєкту вручив депутат Харківської обласної ради Руслан Дейнека керівниці Лозівського міськрайонного співтовариства німців Відергебурт Аллі Вольф. Ця громадська організація стали партнером у реалізації проєкту.

  • - Я дякую працівникам закладу, керівникам громади й партнеру за реалізацію цікавого, й сучасного проєкту, - сказав Руслан Дейнека. - Створення таких умов доводить, що бібліотеки це не щось нудне, а дуже цікаве й привітне.

В рамках проєкту приміщення бібліотеки, на 100 квадратних метрів, капітально відремонтували та встановили нові сучасні меблі. Створили індивідуальні локації для читання, творчості, зони відпочинку та навчання.

Для індивідуальної творчої праці закупили 3Д ручки, графічні планшети, 3Д принтер, швейну машину. Найближчим часом у бібліотеці заплановані безкоштовні майстер-класи з 3Д моделювання, графічного малювання, роботі на швейній машині.

Подбали й про прибирання приміщення - для цього придбали робот-пилосос.

Автор проєкту - Юнацька бібліотека мала на меті створити сучасний бібліотечний простір та автоматизувати бібліотечні процеси. Зробити заклад найкращим у тергромаді й не тільки, розповіла її керівниця Інна Майстренко. Лозівська юнацька бібліотека найбільша у всій територіальній громаді за усіма показниками. Її відвідує понад три тисячі читачів, бібліотечний фонд нараховує 40 тисяч книг.

Це вже третій проєкт обласного конкурсу «Разом в майбутнє», який реалізує Лозівська юнацька бібліотека. У рамках двох попередніх - створена дитяча ігрова зона та відремонтовано й обладнано функціональними меблями читальну залу .

Керівниця юнацької бібліотеки Інна Майстренко висловила подяку за допомогу в створенні сучасного закладу Лозівському міському Сергію Зеленському, депутатам обласної та міської рад та партнеру - Лозівському міськрайонному співтовариству німців Відергебурт, в особі його голови Алли Вольф.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ