Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

IMG 20210330 163123У стаціонарі №2, який перепрофілювали для лікування ковіду та пневмоній, додають 35 місць. Таке рішення прийняли 6 квітня на нараді у Лозівській міській раді. Наказ підписав директор Лозівського територіального медичного об’єднання Віктор Баранов.

Станом на ранок 6 квітня у стаціонарі №2 перебувало 203 пацієнта. Медики були вимушені готувати додаткові ліжка, адже 175 відведених раніше вже не вистачало. Тепер лікувальний заклад зможе приймати 210 хворих.

За словами Віктора Баранова, збільшують не лише кількість ліжок, а й медичний персонал. Додатково залучать чотири медсестри із стаціонару №1 у Катеринівці. У медоб’єднанні також готуються направити до ковідного стаціонару додаткового лікаря. Наразі там працює п’ять лікарів.

Збільшення місць немає призвести до гострого дефіциту кисневої підтримки, прогнозують медики. У стаціонарі №2 є концентратори для 169 хворих, 6 стаціонарних кисневих точок, 9 апаратів штучної вентиляції легень та ще 16 ШВЛ в інших відділеннях Лозівського територіального медичного об’єднання.

Про рішення готувати додаткові ліжка керівник Лозівського ТМО поінформував профільний департамент Харківської обласної державної адміністрації. Як пояснили лозівські медики, у звітах вони вказують не лише інфікованих, але й пацієнтів з пневмоніями, які чекають результатів досліджень, щоб відображати фактичну завантаженість стаціонару.  До обласного лабораторного центру проби доправляють щодня, результати отримують за добу.

Медики із групи ризику за бажанням змогли вакцинуватися. Громада 13 березня отримала 400 доз вакцини CoviShiel від фармкомпанії AstraZeneca.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ