Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

5

Наразі стаціонарне відділення № 2, яке минулого року перепрофілювали у лікарню для пацієнтів з коронавірусною інфекцію, заповнене на сто відсотків, інформує директор Лозівського термедоб’єднання Віктор Баранов. Зі 175 ліжкомісць: 52 – пацієнти з пневмонією, 123 - хворі з підтвердженим аналізом коронавірусу. Загалом у громаді на цю недугу хворіє 312 людей, з початку року діагноз підтверджено у 814. За минулий рік від коронавірусу померло 48 хворих, за три місяці цього року – 27(за останню добу додалася ще одна людина). 

Ситуація з захворюваннями на коронавірусну інфекцію у громаді ускладнилася, з 29 березня Лозівська тергромада потрапила у «червону» зону епідбезпеки. Наразі медики вивчають питання збільшення ліжкового фонду у стаціонарі № 2, розповів Віктор Баранов.

«Не дивлячись на те, що Національною службою здоров’я України Лозівська опорна лікарня визначена для прийому хворих з територій колишнього Лозівського та Близнюківського районів, у суботу та неділю мед заклад прийняв 14 хворих на коронавірус з інших громад, з них 12 – жителі Харкова. Це пандемія і ми повинні з розумінням ставитися до ситуації, - говорить директор ТМО Віктор Баранов. - Хворих привозили машинами екстреної невідкладної медичної допомоги, деякі з них були у тяжкому стані. Наш обов’язок надати пацієнтам допомогу. На сьогодні до стаціонару №2 хворих із сусідніх районів не доставляли.»

У стаціонарному відділенні № 2 працює 5 лікарів: 2 – терапевти та 3- інфекціоністи. Ситуацію з нестачею лікарів для чергування у вихідні, святкові та нічні зміни, яка склалася минулого року, вирішено, розповів Віктор Баранов. На це погодилися лікарі Територіального медичного об’єднання та сімейної медицини. За ці чергування вони отримують додаткову оплату.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ